Zakázková výroba nábytku.


Výroba nábytku na zakázku má své ohromné výhody. Především umožňuje prostor, který je nadefinován využit s co nejlepším výsledkem. V domácnostech, kde se velmi často svádí boj s prostorem o každý milimetr, je instalace přesně na míru navržených, vestavených skříněk a kuchyňské linky opravdu důležitým prvkem. Stejně tak se dá hovořit o dětských pokojíčcích a obývacích prostorech. Klíčovým okamžikem je též výběr barvy daného výrobku a použitého materiálu. Truhlářství Purkard dokáže jednoduše vyhovět široké škále klientele ve všech těchto ohledech. Snažíme se brát zřetel na každý detail a zákazníkům tak poskytnout služby, které povedou k jejich naprosté spokojenosti.

Skříně a předsíň.


Dobře vymyšlený a funkční úložný prostor je nezbytnou součástí bytů a rodinných domů. Šatní skříň je v první řadě vychytrale propracovaný systém, díky kterému se ve svých věcech přehledně zorientujete. Naše skříně vyrobené na míru poskytují rozsáhlý výběr vnitřního i vnějšího provedení a díky tomu si naši zákazníci mohou zvolit jim nejvíce vyhovující kombinaci. Kombinují vnitřní police, zásuvky, závěsné tyče a řadu dalších doplňků. Veškeré skříně vyrábíme po důkladné konzultaci se zákazníkem, kdy nabídneme náš odborný názor a vyslechneme všechny požadavky. Doporučujeme si již předem rozmyslet, co vše budete chtít do skříní ukládat, aby se dal co nejpřesněji naplánovat rozměr nábytku. Rádi pro vás samozřejmě navrhneme i grafický návrh vašeho projektu. Pro naše zákazníky navrhujeme a vyrábíme předsíňový nábytek, skříně s posuvnými dveřmi, skříně na míru, šatní skříně, komory, šatny a předsíně.

Kuchyně a jídelny.


Moderní kuchyňskou linku vám navrhneme, vyrobíme a namontujeme přesně podle vašich přání a představ, prostorových i finančních možností. Všechny nároky moderní kuchyně jako je současná technologie, úsporný řád, dokonalá konstrukce a především stoprocentní funkčnost naše firma na trhu zastupuje. Ať preferujete různé moderní kuchyně či materiály, součástí každé kuchyně bývá jídelní stůl se židlemi. My vyrábíme stoly odolné a trvanlivé a v mnoha provedeních, abyste snáze našli, co vyhovuje vašemu vkusu. Stoly se dají rozložit na přání klienta rozložit, takže vždycky budete mít dost místa pro všechny. Kuchyňská linka a jídelní stůl od našeho truhlářství jsou pokaždé originál. Nemáme tudíž katalog nebo ceník, ze kterého byste si mohli vybrat. Základní cenovou nabídku vám zpracujeme zdarma.

Postele a ložnice.


V posteli trávíme až třetinu života. A tak bychom ji měli vybírat minimálně stejně pečlivě, jako třeba nové auto. Očekáváte od nové postele hlavně moderní design či objemný úložný prostor? Firma Truhlářství Purkard vám navrhne postel vašich snů! Vyrábíme především dřevěné postele a ložnice z masivu. Z důvodu trvanlivosti a krásného vzhledu doporučujeme pro výrobu postelí pro dospělé masivní dřevo, které je vhodným přírodním materiálem a je dostatečně pevné. Do dětských pokojů se dřevěná konstrukce postele často obkládá barevným laminátem. Zhotovíme pro vás nohy k postelím, postele s úložným prostorem, dvoulůžka, čela postelí, vysoké postele, palandy a jednolůžka.

Dětské pokoje.


Moderní dětské pokoje neřeší jen hravý vzhled. Myslíme i na bezpečnost dětí. A té přizpůsobujeme veškeré prvky, které do dětských pokojů umisťujeme. Dětské postýlky či vysoké postele, psací stoly, úložné prostory a praktické skříně jsou důležitou součástí dětského pokoje. Všechny děti potřebují svůj prostor, své zázemí a útočiště. Takové místo musí být v této situaci především užitečné a funkční. Děti rostou velmi rychle a tudíž se jejich potřeby přirozeně mění. To se snažíme v naší zakázkové výrobě zohlednit.

Obývací pokoj.


Obývací pokoj je místností, kde trávíme většinou nejvíce času. Místem, kde se setkává rodina a přátelé. Proto je důležité, aby nábytek v tomto prostoru zpříjemnil vaše společně strávené chvíle a odpovídal především vašim potřebám a vkusu. Tento nábytek by měl v první řadě splňovat požadavky na komfort. Vyrobíme pro vás jednotlivé kusy obývacího nábytku, televizní či konferenční stolky či obytné stěny, které zvýší kvalitu vašeho bydlení nejen po estetické, ale i praktické stránce!

Interiérové dveře a schody.


U interiérových dveří a schodů je velice důležité, aby zapadly do okolního celkového prostředí. Nabízíme širokou nabídku dveří DRE. Posuvné rámové či obyčejné interiérové dveře dodají bytu klid a soukromí, které každý člověk potřebuje. Schody pro vás připravíme na míru do jakéhokoliv prostředí. S návrhem vám samozřejmě pomůžeme a rádi si vyslechneme vaše požadavky a nápady.